Biuro Rachunkowe Komfort Plus S.C.
tel. 662-047-663
Komfort-Plus - Biuro Rachunkowe - Warszawa

Biuro Rachunkowe

Dziękujemy za zainteresowanie się ofertą właśnie naszego biura rachunkowego. Mamy nadzieję, że będziemy w stanie sprostać Państwa potrzebom.
„Komfort Plus” to licencjonowane, nowoczesne biuro rachunkowe zajmujące się kompleksową obsługą firm, działalności gospodarczych, spółek handlowych i organizacji pozarządowych. Naszym celem jest zapewnienie jak największego komfortu prowadzenia Państwa działalności, tak więc przejmujemy odpowiedzialność za wszelkie zawiłości księgowe i podatkowe związane z prowadzeniem firmy.
Komfort Plus Warszawa

Zapewniamy poufność danych finansowych Państwa firmy również po rozwiązaniu umowy z naszym biurem rachunkowym.

Reprezentujemy Państwa firmę przed Urzędem Skarbowym, ZUS-em i GUS-em.

Dojazd do Państwa firmy po odbiór dokumentów księgowych jest darmowy!

Licencja Ministerstwa Finansów i ubezpieczenie działalności biura rachunkowego. Nasze biuro rachunkowe posiada Licencję Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych nr: 35623/2009. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej do wykonywania działalności usługowej w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych i doradztwa podatkowego na 15 000 Euro oraz dodatkowe ubezpieczenie rozszerzone na 200 000 zł. Umowa ubezpieczenie jest zawarta z Towarzystwem Ubezpieczeniowym PZU S.A.

Jeśli są Państwo zainteresowani usługami, które świadczy nasze biuro rachunkowe, to serdecznie zapraszamy do naszej siedziby z następującymi dokumentami:

W sytuacji gdy Państwa firma nie jest jeszcze zarejestrowana, nasze biuro rachunkowe oferuje kompleksowe wsparcie w wypełnianiu odpowiednich dokumentów oraz w zarejestrowaniu działalności.

Szybka wycena

Licencja Ministra Finansów